Aktuális állásajánlataink

Az Ars Medica Lézerklinika a következő pozíciókba keres jelentkezőket. Amennyiben érdeklődik valamelyik lehetőség iránt, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeinken.

  • Műtéti szakasszisztens,
  • Radiológus szakasszisztens,
  • Ügyfélszolgálati asszisztens (recepciós),
  • Aneszteziológus – intenzív terápiás szakasszisztens,
  • Takarítónő.

MŰTŐSSEGÉD ÁLLÁS!

  • Belvárosi magánklinikára műtőssegédet keresünk főállásba, 2 műszakos munkarendbe.
  • Feladatok: A beteg hely- és helyzetváltoztatásának elősegítése (fektetés, emelés, tartás, szállítás). Segíti az orvosokat, a szakasszisztenseket, az ápolókat a beteg ellátása során. Műszeráztatás, fertőtlenítés. Műtő előkészítés. Technológiai eszközök előkészítése, üzembe helyezése, működés ellenőrzése.
  • Elvárás korábbi egészségügyi intézményben szerzett műtőssegédi tapasztalat, traumatológiai területen való jártasság előny.
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat, változatos munka várja a jelentkezőket.
  • Kiemelt bérezés.

Önéletrajzokat a recepcio@arsmedica.hu e-mail címre várjuk.

Megkérjük kedves Pácienseinket, hogy betegbiztonsági okokból szakrendeléseinkre lehetőség szerint
kísérő nélkül
érkezzenek!